EN

"Правий сектор" збирається протистояти 6 червня "Маршу рівності" ЛГБТ-активістів

Новини

ЛГБТ-активісти з 2-го по 8-ме травня проводять Міжнародний форум ЛГБТ КиївПрайд2015. На сайті форуму Київ-прайд 2015 пишуть "Права людини – завжди на часі! 6 червня 2015 року в рамках Міжнародного форуму «КиївПрайд2015» пройде Марш Рівності. Це – мирна маніфестація на підтримку ідеї необхідності дотримання прав людини, незалежно від сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак. Вже зараз, на етапі підготовки про свою солідарність з Маршем заявили друзі та партнери з України та з-за кордону, в тому числі і низка ЄвроМайданів в зарубіжних країнах."

"Правий сектор" буде боротися з ЛГБТ-акціями в Україні. Про це вони написали в себе на сайті. Зокрема вони висловили таке: "На Інтернет-ресурсах, що належать різним дегенеративним середовищам, з’явилися повідомлення, що так звані «Ми, бійці 13-го ЗБ ДУК ПС, разом із іншими націоналістами зробимо все від нас залежне, щоб не допустити у Києві цього содомітського шабашу.

ДУК був створений для збройного захисту від московської агресії. Проте, окрім фронту на сході, ми маємо фронт всередині країни. На цьому фронті ми боремося як проти московської агентури, так і проти низки суспільно шкідливих явищ – наркоторгівлі, нелегального грального бізнесу, корупції. Не є винятком і пропаганда статевих збочень, які необхідно лікувати, а не популяризувати."

Організатори "Маршу рівності" повідомляють, що він відбудеться 6 червня.

Відкрита акредитація для преси.

Київпрайд повідомляють, що окрім Маршу Рівності протягом тижня Міжнародного форуму відбудуться більше 20 заходів різних форматів і тематик. Так, програма КиївПрайду2015 представить круглий стіл з питань дотримання прав ЛГБТ в Україні, дискусії з питань розвитку ЛГБТ-руху, тренінг з проведення освітніх заходів для студентства, покази фільмів про український Прайд і ЛГБТ-рух, виставки українських та німецьких громадських ініціатив, культурно-розважальні заходи для ЛГБТ-спільноти та дружніх людей. У програмі КиївПрайду візьмуть участь активісти та активістки з усіх регіонів України, представники та представниці ЛГБТ-організацій з Німеччини, Канади, Молдови, Білорусі, Сербії, Грузії тощо, дипломати/ки, правозахисники/ці та громадські діячі/ки з країн Євросоюзу.

 

Фото: kyivpride.org

Текст: Олексій Півторак