EN

Хто такий заступник Жебрівського Євген Вілінський

Новини

Губернатор Донеччини Павло Жебрівський призначив Своїм заступником Євгена Семеновича Вілінського. Так написано на сайті Донецької ОДА. Євген Вілінський був заступником Голови Національного агентства України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Керівником цього агенства був будівничий стадіону ФК "Шахтар" в Донецьку, якийсь час міністр кабінету міністрів у прем'єра Азарова Володимир Ковалевський. Вілінський став героєм медіа-скандалу в 2008 році щодо повільного будівництва стадіонів на "Євро-2012. Часто відповідавза повільний хід робіт з підготовки перед журналістами" 
Після Євромайдану, як пишуть ЗМІ, Вілінський працював в тому ж управлінні Генпрокуратури з боротьби з корупцією що і Жебрівський. 
Вілінського сам Жебрівський в інтерв'ю "ВВС" охарактеризував як людину з якою він немало працював "Я уже подаю на першого заступника Євгена Вілінського, який разом зі мною працював у Житомирській ОДА начальником управління економіки і був моїм заступником в антикорупційному управлінні Генпрокуратури." 
В 2015-му році Євген Вілінський кандидував на Голову Державної фіскальної служби. 
 
Текст: Півторак Олексій