EN

Як провести мітинг під обгородженою АП

Новини

Історія сім'ї, яка шукає правди легальними методами.

Є в Києві сім'я Видутенків. Чоловік з дружиною займалися бізнесом - Здавали в оренду машини. Але так сталося, що в них всі ці машини вкрали. Видутенки підняли шум. Їх машини через нотаріуса Вержиковського з Острога були за фіктивними довіреностями передані іншим людям. "Ми знайшли людей 8 з такими самими історіями. Будь-яка людина може прийти на авторинок і спитати в любій нотаріальній конторі "ви заєте нотаріуса Вержиковського в рівненській області і Копєйчикова в Київській"" - сказала Ольга Видутенко, постраждала.

Одну з машин Видутенки знайшли в Олександрії. Потім знайшли ще дві. МВС забрали їх на стоянку, поки йде слідство. Одна з знайдених машин стояла на парковці Печерського відділення МВС Києва. Але там її обікрали, сказала Ольга Видутенко. Видутенки були на прийомах в помічників міністрів, пройшли всі судові інстанції.

Від осені Видутенки робили мітинги під АП, МВС і Главком міліції в Києві. Всередині червня знов приходили до Главку. Повідомили МВС про мітинг. Їм заборонили проводити його під АП. Подали  позов в адмінсуд Києва. 17 червня суд дозволив провести мітинг. Видутенки прийши під Адміністрацію Президента зранку 26 червня з дозволом вже й суду на проведення мітингу. 

Держслужба охорони і МВС на розі Інститутської і Банкової сказали, що не дозволяють провести мітинг, тому що в Президента заходи. Вимагають конкретизації рішення від суду.

Ходили до офісу ДСО. Їх там виставили. Познімали на камеру. Видутенки запереживали, що на них можуть тиснути.

Видутенки поанують бути під Адміністрацією Президента до вечора. Збираються все-таки провести мітинг.

Відео бекграунду справи Видутенків:

 

 

Олексій Півторак