EN

Японці вклали понад 5 млн дол у відновлення Донбасу

Новини

Сьогодні у Краматорську представники ПРООН презентували проект «Відновлення соціальних послуг та налагодження миру у Донецькій та Луганській областях».

Проект відновлення інфраструктури Донбасу реалізується програмою розвитку ООН за фінансування Уряду Японії. "Основна мета проекту, - пишуть на сайті Донецької облдержадміністрації, - полягає у відновленні центрів надання соціальних послуг для найбільш уразливих груп населення, у тому числі дітей-сиріт, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями, хворих, тощо. Другим важливим завданням проекту є надання підтримки місцевій владі у стратегічному плануванні, поліпшенні системи надання соціальних послуг та в навчанні соціальних працівників."

Проект буде тривати у Донецькій та Луганській областях протягом 2015 року. Його загальний бюджет складає  5 782 000 дол. "Граничний обсяг інвестицій на один проект становитиме 200 тисяч доларів." - написано на сайті Донецької ОДА

"Через збройний конфлікт на Сході України, на жаль, велика кількість соціальних установ змушені були виїхати з місць постійного розташування. Деякі з них ще не відновили в повному обсязі надання соціальних послуг, тому для нас вкрай важливо відновити роботу всіх цих соціальних установ" - сказав перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Кравцов, спілкуючись з учасниками зустрічі.

Представники ПРООН зазначили, що суттєва частина фінансування буде спрямована на модернізацію закладів освіти Донеччини: планується ремонт шкіл Слов’янська, Краматорська, Добропілля, Краснолиманського району.

"Окрім цього, обговорюється й можливість відновлення роботи обласного комунального закладу «Центр матері та дитини», який переїхав до Краматорська з Макіївки." - Зазначено на сайті Донецької облжержадміністрації