RU

"ДУК" розблокували десантники (фото)

Новини

Бази Добровольчого українського корпусу, яким командує Дмитро Ярош оточили десантники. Про це написав на ФБ 28 квітня Ярош і нардеп від РПЛ Андрій Лозовий. Семен Семенченко ж запропонував народним депутатам поїхати і подивитися що ж там відбуваєтья.

Через новини про оточення під АП 29 квітня прийшло людей-500. Олена Білозерська, активістка Правого сектора написала в себе на ФБ: «Влада готує масштабну провокацію проти добровольців
Добровольчий рух в Україні – унікальне явище. Воїни світла й правди ступили на шлях боротьби з зовнішнім окупантом, який переважає в сотні, а то й тисячі.

Проте, в спину дихають окупанти внутрішні, ті що звикли виїжджати на кістках. І не важливо, свої то чи чужі. Головне для кабінетних щурів прибрати потенційну загрозу їхніх корупційних і людоненависних схем.

“Правий сектор” оперативно повідомляє, що за достовірною інформацією влада готує масштабну провокацію, проти добровольців. Тому ми, задля попередження подібних операцій проти наших побратимів, усього добровольчого руху України, збираємося під стінами Адміністрації Президента з боку вул.Інститутської сьогодні 29 квітня о 12 годині.»

Говорили з представниками АП і Генштабу. Представники Генштабу й ПС про щось домовилися. Мітинг потривав годину. Мітингувальникам щось пообіцяв Генерал з генштабу в синій формі. Активісти із піснею «Ми є сектор, правий-правий сектор» розійшовся. Хто не знав слів пішов так само. Після мітингу прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський в себе на ФБ написав: «Сегодняшнее первое выступление под администрацией президента. Так и все остальные выступали - к нам прислушались. Очень быстро прислушались.»

Ввечері 2 травня Олександр Карась, начальник штабу 5-го окремого батальйону ДУК повідомив у себе на ФБ: «Ну що ж, завдяки підтримці всього українського народу, облогу з бази 5 ОБ ДУК ПС зняли. 95-ка та 25-ка пішли. Колона техніки розтягнулась на декілька кілометрів. Всього проти нас стояло 11 САУ "Гвоздика", 6 БМ-21 "Град", батарея 120-их мінометів, батарея "васильків", 3 одиниці БТР-3Е, а також ЗУ-23, ПТРК "Фагот", СПГ-9, ДШК, АГС-17, спартани і дві повні роти особового складу. Нас такі поважають.»

Фото з мітингу під Адміністрацією Президента 29 квітня