RU

"Синергiя" - таємничий вiдбиток.

Новини

"Я стою перед високою горою нового i водночас давнього стилю у графiцi, де судилося творити - вiд того менi потрiбно заглибитись в суть роботи, у цю випадкову бездну. Школа пiзнання, великого пiзнання - лише там, де вдосконалюється людина. Того хоче моя доля, що надiлила мене талантом бачити красу, iнаковiсть, суть життя i все що поза ним - технiкою монотип'я. Я готова. Як висновок, мої запланованi роботи з незапланованим результатом".

22-рiчна Катерина Кузiв закiнчила Львiвську нацiональну академiю мистецтв, факультет образотворчого мистецтва i реставрацiї. Пiсля закiнчення навчального закладу займалась розписом церков. Нинi глибше цiкавиться графiкою i дотичними стилями. Днями у львiвському закладi "Come in" - вiдбулась презентацiя виставки художницi пiд назвою "Синергiя". Було представлено близько 60 робiт художницi. Юна та достатньо смiлива i досвiдчена Катерина детально розповiла, як нитка i чорнило стали основою технiки монотипiя, про що говорять її роботи, як розвиватиме стиль в майбутньому?


Шляхом нитковим
 
Розумiння зображуваного приходить разом з повним вiдключенням вiд навколишнього свiту. Катеренина своїм стилем, технiкою, запалом - примусила гостей мовчати. Гра в асоцiацiї - це пiдтвердила. Над роботами художницi хочеться помовчати, подумати, повидумувати. На перший погляд: що такого особливого, всього то, нитка залишає свiй вiдбиток. Та результат вiдтиску - вражає. Майже, як в iмпресiонiстiв.


"Часом хотiлось кинути i не повертатись до того", - каже Катерина. - Багато сил, часу, терпiння - вимагає технiка "монотипiї". Та бачити справжнього слона, де його розгледiти не можливо це - зробити щось над людським розумом. Ця дiвчини, як i всi генiї - непомiтна, а енергiя вiд робiт - залишається в серединi надовго.

Роботи дiвчини носять унiверсальний характер, психотерапiя мозку, розвиток кругозору, вмiння видивлятися, вдивлятися, аналiзувати. Асоцiацiя - э цiкавим прийомом, як для дорослих так i для дiтей.

Коли завiтав до Львова, завiтай в "Come in", на вулицi Крушельницької 3, де на тебе чекає хороший адмiнiстратор, теплий iнтер'єр i тепла "Синергiя" художницi Катерини Кузiв, яка в новий спосiб розвиває сучасне мистецтво.


Наталія Папіш