RU

Новини останньої доби про Мукачево

Новини

 

"Правий сектор" спростував інформацію що два бійці у Бобовиці захопили дитину такими словами: "Правий сектор" заявляє, що дана інформація є частиною відкритої війни проти нашого Військово-політичного руху з метою знищення воїнів, які мають досить серйозні факти стосовно контрабандного коридору на Закарпатті. Ми змушені констатувати, що влада замість того, щоб розібратися в ситуації з інцидентом в Мукачево зайнялася жахливою ​​брехнею і дискредитацією "Правого сектора". Заяви про "6-річних хлопчиків" нагадують нам бездарні потуги кремлівської прпопаганди очорнити добровольчі рухи в дусі історій на російському телебаченні про "розіпнутих хлопчиків" і "зґвалтованих в автобусі немічних".

Тим не менше, на Громадському.ТВ є інтерв'ю цього хлопчика.

СБУ здалися два представники "Правого сектора". Про це повідомив командир Добровольчого українського корпусу Андрій Стемпіцький: "Два наші бійці вийшли і свідомо здались СБУ. Вчинили як Воїни, прийняли виважене і важке рішення."

А Ярош в коментарі Юрію Бутусову пояснив нащо "Правому сектору" на Закарпатті зброя: "Зброя на Закарпатті необхідна для захисту від бандитів. Бійці використали зброю тільки тому, що організували на кордоні блокаду контрабандних потоків, та отримували погрози від місцевої мафії. Закони України тут не діють, тому без зброї розмовляти з мафіозі це надто небезпечено".​

В обід 14 липня ВРУ створили тимчасову слідчу комісію​. Постанову зареєстрували керівники всіх фракцій коаліції.

 

Фото Мустафи Наєма