RU

Останні новини про події в Мукачевому

Новини

Поки в Києві десятки політиків і публічних осіб висловлюються про події в Мукачево навколо Правий Сектор​ і нардепа Ланьо, Президент збирає засідання воєнного кабінету, в Мукачево і навколо нього уже проводиться антитерористична операція. А місцеве видання встановило, що бійці "Правого сектора" приїхали до Ланя боротися з контрабандою на краденій в Чехії машині.
 
Одна з машин, на яких приїхали "ПС" знаходиться в розшуку в Чехії. Про це повідомила "Панорама Мукачевого": "Автомобіль Audi Q7 з номерами 1AV6666 був викрадений 1 травня 2015 року." - пише видання.
Державна фіскальна служба відсторонила керівництво Закарпатської митниці від виконання обов'язків для перевірки в контексті останніх подій в Мукачевому. 
Міліціонери карного розшуку повідомили що вони перші приїхали на місце сутички "Правого сектора" і охорони нардепа Ланя. 
11 липня в МВС повідомили що двоє людей в камуфляжі з символікою ПС, підозрювані в стрілянині були помічені в Мукачівському районі СБУ. СБУ їх хотіли затримати "але вони схопили п'ятикласника та прикриваючись ним, втекли від правоохоронців. Після цього чоловіки відпустили дитину." Місцеве видання "Панорама Мукачевого" повідомило, що це сталося в селі Бобовиця.