RU

Розборки власників МАФ-ів під Печерським відділком МВС

Новини

Розборки власників МАФ-ів із міліціонерами й представниками київських міських загонів охорони порядку на Печерську в Києві.

Конфлікт власників МАФ-ів і правоохоронців почався в обід 14 квітня з того, що на Арсенальній площі до МАФ-у підійшли представники одного з заогонів охорони порядку, повалили на землю працівника і запропонували "внести" 1500 грн на користь ГО, яка займається захистом прав споживачів. Такий внесок пропонували вносити щомісяця. За працівника МАФ-у заступилися перехожі.Конфлікт перетік під Печерське відділеня міліції, яке розташоване біля кіонотетару "Зоряний" 

Дивіться звідти стрім за посиланням: http://spilno.tv/uk

Нагадаємо, обираючись на пост мера Києва в травні 2014, Віталій Кличко обіцяв позбутися несанкціонованих малих архітектурних форм в столиці України. Те що він не позбувся їх має наслідком переділ сфер впливу, встановлення і перевстановлення "криші" над...

Стартував Всеукраїнський тур сприяння енергоефективності

Новини

Екологічні активісти та експерти з енергетики знову вирушають в інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.

Організатори та учасники туру запрошують усіх охочих відвідати інформаційну виставку, скуштувати кави, яку зварять завдяки сонячній енергії, покрутити педалі велогенератора щоб подивитися відео, на власні очі побачити роботу сонячних панелей. Усі охочі зможуть дізнатися про енергоефективність та енергозбереження, економію і раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновні джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні.

У кризові часи цей захід буде корисний усім: власникам домогосподарств і мешканцям багатоповерхівок, підприємцям, винахідникам, екологічним активістам, молоді, школярам і просто свідомим...

Які тоталітарні символи тепер заборонені в Україні

Новини

 

9 квітня ВРУ проголосувала за Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки. Він був внесений Юрієм Шухевичем, сином вбитого НКВС провідника антирадянського підпілля в Галичині й на Волині.

Закон прямо забороняє:

"а) будь-яке зображення державних прапорів, гербів та інших символів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік у складі СРСР, держав так званої “народної демократії”: Народної Республіки Албанії (Соціалістичної Народної Республіки Албанії), Народної Республіки Болгарії,  Німецької Демократичної Республіки, Народної Республіки Румунії (Соціалістичної Республіки Румунії), Угорської Народної Республіки, Чехословацької Соціалістичної Республіки, Федеративної Народної Республіки Югославії (Соціалістичної Федеративної Республіки Югославії) та соціалістичних республік, які входили до її складу, крім тих, які є чинними (діючими) прапорами або гербами країн світу;

б)...

Електрокари заполонять вулиці Києва

Новини

9 квітня 2015 року вулиці Києва наповнять електрокари – місто стане свідком наймасовішого автомобільного електропробігу в історії країни. Захід розпочнеться о 13:00 біля НСК Олімпійський.

 

Ми витрачаємо мільярди гривень на бензин російського виробництва і, таким чином, з власних кишень спосноруємо війну на Донбасі (довідатися статистично-аналітичні дані).

 

Електромобілі можуть стати українською відповіддю на гібридну війну. Потрібно лише, щоб депутати проявили патріотизм дією – відмінили мито на ввіз електромобілей, що здешевить їх вартість для українців. 

 

Доступний електромобіль – енергетична незалежність України!

 

Автопробіг електрокарів відбудеться в рамках першого інноваційного форуму InnoTech Ukraine і встановить новий рекорд України. У пробігу вже підтвердили участь такі компанії, як Shooter.ua, ElectroCars і Tesla Motors Club.

 

Дізнатися подробиці пробігу та зареєструватися (власникам електрокарів) можна за тел. 
+380 (44) 392 06 96 або надіславши заявку на електронну адресу:

Рота спецпризначення "Шторм" чекає добровольців (ФОТО)

Новини

Рота спеціального призначення «Шторм» є підрозділом Національної Гвардії України. Однак, має особливість: вона сформована виключно з добровольців. Її бійці зі зброєю в руках йдуть захищати Батьківщину  від ворога – російсько-терористичних військ, котрі віроломно окупували частину території нашої країни.

І хоч підрозділ створений нещодавно, наприкінці лютого, кістяк «Шторму» складають вже бувалі воїни. Бійці, за плечима яких бойовий досвід у складі добровольчого батальйону «Донбас». Іловайський котел для них - це не фейсбучні диванні баталії чи сухі звіти прес-служби АТО, а жорстка (героїчна і трагічна водночас) реальність. Пекло війни – екзамен – який хлопці з честю пройшли. Смерть дихала їм в обличчя, але не зламала, а лише загартувала їх бойовий Дух. І тепер вони знову в строю. Знову готові їхати на Схід, на «передок», на лінію фронту.

Багато з них пройшли Майдан, де у сотнях Самооборони ламали хребта «Беркуту». Є й такі, у чиїх домівках зараз хазяйнують терористи. Є і новачки, які відгукнулися на...

Активісти тестують судову систему і шукають помічників

Новини

"БУДЬ В ТРЕНДІ. РОБИ СУД FRIENDLY"

«ОЗОН» розпочав моніторинг дотримання права на справедливий суд із перших судових засідань над євромайданівцями і продовжує робити це і по сьогодні, відстежуючи хід засіданьнад обвинуваченими представниками органів влади, членів парамілітарних формувань “тітушек” у скоєні злочинів під час Євромайдану та терористичних діях.

 

Ми побачили, що часто самі будівлі, адміністративні працівники, охорона та інформаційні ресурси суду в такому стані, що важко навіть говорити про належне здійснення правосуддя.

 

Чи легко знайти потрібну інформацію на сайті суду та в його приміщенні? Чи в однаковий час по всій Україні можна звернутися до суду? Чи можна додзвонитися в канцелярію і отримати довідку? Чи раді тобі допомогти працівники суду? Чи відповідає будівля суду мінімальним стандартам доступу до правосуддя?

 

Кажуть, зустрічають “по одежі”. Тож ми вирішили спробувати зробити суд привітнішим та зручнішим. І це можливо у разі об’єднання зусиль багатьох людей по всій...

Австрійське телебачення ORF шукає працівників в Україні

Новини

Австрійська телерадіокомпанія ORF шукає асистентів (фіксерів) для кореспондента у Харкові, Дніпропетровську, Одесі і Львові. Зарплата починаючи з 250 євро з перспективою росту.
 
Вимоги:
-вільне володіння українською й російською мовами;
- досвід медіа-діяльності;
- вміння брати інтерв'ю й заводити й тримати контакти;
- відповідальність;
- мужність проявляти ініціативу й нести відповідальність;
- комунікабельність, відкритість, розторопність;
 
Обов'язки:
-інформування кореспондента про події в місті, області й суміжних областях;
- анонсування подій кореспонденту;
- щотижневе анонсуваня і звітування про перебіг тижня; -
пошук інформації й вирішення поставлених завдань в сусідніх містах і областях;
- зйомка резонансних подй і персилання матеріалів;
- влаштовування інтерв'ю, пошук експертів і коментаторів на місцях, зведення їх з кореспондентом;
 
Резюме посилайте на е-мейл [email protected] Номер телефону для зв'язку 096 98 20...