RU

Відкриття "Французької весни в Києві" (трансляція)

Новини

з 20.30 Spilno.TV транслює відкриття "Французької весни." Воно відбувається в Києві на Софіївській площі.

Посилання для перегляду: http://spilno.tv/uk

Організатори обіцяють таке: "Під час відкриття «Французької весни» дзвіниця та купольний ансамбль Софійського собору на 20 хвилин засяють мозаїчними зображеннями. За допомогою цих зображень буде змальовано довгий шлях – шлях до свободи. Вона починається з виблисків, потім переходить у твердження окремих особистостей, вона потроху стає сильнішою і потім стає всепоглинаючою… Вона – це свобода преси, свобода творчості, свобода та право на відмінність від інших, яке починається словами «У мене є мрія» Мартіна Лютера Кінга. Ця свобода, врешті-решт, є самовизначенням «Я – Майдан», як крик та спів на честь людей, які віддали своє життя за неї. Наприкінці лунають слова «Я – мрія», які вінчають цю подорож-декларацію відданості свободі. «Я – мрія…» – монументальна світлова проекція,...

Як отримати субсидію на компослуги

Новини

Зростання тарифів на компослуги уряд "компенсує" субсидіями. Але одночасно дає зрозуміти, що їх не стане всім. Вінницька облдержадміністрація опублікувала порядок отримання субсидій в 2015 році. Це загальний порядок, який працює в кожній області й кожному населеному пункті України.
 
 
Порядок отримання субсидій-2015, за інформацією Вінницької ОДА, такий:

"На засіданні Уряду 28 лютого 2015 року прийнято постанову № 106 «Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій» Зазначеною постановою передбачено, що з травня 2015 року запроваджується новий, спрощений порядок надання житлових субсидій на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги. 

Що передбачається нового в призначенні субсидій ?

1.Призначення субсидії буде здійснюватися на підставі двох документів – заяви і декларації (скасовується необхідність надання громадянами довідок про доходи, в тому числі і для працюючих осіб) . 

2.Запроваджується принцип...

Цифри зростання тарифів на газ 

Новини

1 квітня в Україні набувають чинності нові тарифи на житлово-комунальні послуги.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, в рамках виконання Меморандуму з ключовим кредитором країни МВФ, з березня підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 разу - до 3 600 грн за тисячу кубометрів палива, пише "УНІАН".

Згідно з рішенням комісії, мінімальний тариф для населення встановлюється в опалювальний сезон з 1 жовтня по 30 квітня за максимального споживання палива обсягом до 200 кубометрів на місяць. У разі перевищення встановленого мінімального обсягу, наступні обсяги оплачуються з розрахунку 7 188 грн за тисячу кубометрів.

У період міжсезоння - з 1 травня по 30 вересня - вартість природного газу становитиме 7 188 грн за тисячу кубометрів, незалежно від обсягів споживання.

Крім того, за рішенням НКРЕКПУ, тариф на газ для населення для приготування їжі встановлюється з 1 квітня на рівні 7 188 грн за тисячу кубометрів, що в 6...

Акція митців проти паперових квитків на їх концерти

Новини

Дивіться стрім акції «Українські музиканти скажуть «Ні!» бланковим (паперовим) квиткам на концерти». Разом з сервісом продажу квитків Concert.ua музиканти висадять іменну каштанову алею для боротьби з нераціональним використанням паперу. Учасники: лідер гурту «С.К.А.Й» Олег Собчук, лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, соліст гурту «ТНМК» Олег Фагот Михайлюта, група «АнтитілА», співачка ONUKA, Євген Філатов (The Maneken), лідер групи O.Torvald Женя Галич, гітаристи The HARDKISS Вал Бебко і Роман Скоробагатько, лідер групи Bahroma Роман Бахарєв, лідер гурту «Валентин Стрикало» Юрій Каплан, лідер груп «Мачете» і «TOKІO» Ярослав Малий, перший українець у світовому Top 100 діджеїв Євген Смирнов (Omnia) 

Фото: вільний...

Як зростуть тарифи в Україні

Новини

Міжнародний центр перспективних досліджень опублікував інфографіку зростання тарифів в Україні в 2015 році.

«Такого різкого одноразового подорожчання життєво важливих енергетичних ресурсів в історії України ще не було», - говорить директор департаменту енергетичної політики МЦПД Наталія Слободян. 
"Різке підняття цін на основні енергоносії для населення — ніщо інше, як спроба уряду перекласти борги НАК «Нафтогаз України» на споживачів." - повідомляють в МЦПД.
Ще сьогодні в УНІАН була прес-конфренеція про зростання тарифів там експерти з Львівської області, Києва й Харківщини розказали про корупційні схеми в українській енергетиці й тарифоутворенні. Переглянути її можна за цим

Читать далее

Історія інфляції України від Олександра Жолудя

Новини

Олександр Жолудь з Міжнародного центру перспективних досліджень, член редколегії видання VoxUkraine почав писати історію інфляції України. Перша частина вийшла під назвою "Інфляція в Україні: Минуле, Сьогодення та Майбутнє". Пропонуємо вам статтю повністю.

 

1424263197_15819521

 

"Хвилююча історія з трьох частин, з прологом та епілогом

Пролог

Питання інфляції завжди гаряче обговорювалось в Україні – починаючи від періоду гіперінфляції 90-их років і підвищення рівня цін на тлі зростаючого попиту в 2000-х роках і аж до сьогодення, і навіть знайшло своє відображення в майбутньому країни. Одна з ключових реформ, реалізація якої передбачена у Меморандумі МВФ – це перехід до інфляційного таргетування.

У лютому 2015 року високий показник зміни індексу споживчих цін (індекс інфляції) ще більше прискорився – до 34,5% у річному співставленні – це найвищий показник за останні два десятиліття. Такий стрибок не став несподіванкою – відчутне коливання обмінного курсу валютної пари UAH/USD спровокувало паніку на...

Spilno.TV з 18.20 веде трансляцію бізнес-форуму платформи реформ "Нова країна"

Новини

Почесними гостями на конгресі будуть Міхеїл Саакашвілі, посол ЄС Ян Томбіньський, заступник глави АП Дмитро Шимків, народний депутат Світлана Заліщук.

На Конгресі будуть представлені поточні проекти у різних сферах, до яких можна долучитися своїми талантами, часом і натхненням, або ж запропонувати свої власні ідеї. Цей рік має стати роком рішучих реформ, в яких вирішальну роль відіграють громадські активісти, об’єднані спільною візією Нової Країни та спільними цінностями. Податкова реформа і дерегуляція, прозорі державні закупівлі, реформа державної служби та модернізація центральних органів влади, реформа освіти та охорони здоров’я, основи нової міжнародної суб’єктності України, моніторинг успішності реформ, регіональний розвиток та освітні проекти для громадянських активістів — це лише приклади проектів, які сьогодні активно реалізують учасники Громадянської Платформи Нова Країна. Ваші здібності та енергія сьогодні потрібні країні ще більше, ніж рік тому. Запрошуємо вас долучитися.

Відео трансляція...

Суперечливі дані в справі Небесної Сотні

Новини

Адвокати бійців колишнього спецпідрозділу "Беркут", яких звинувачують в смертях 39 активістів Євромайдану оприлюднили інфографіку жертв серед правоохоронців в лютому 2014 року.

Горошинський Олександр, Решко Стефан й Ігор Варфоломєєв, адвокати Павла Аброськіна і Сергія Зінченка, бійців колишнього спецпідрозділу МВС "Бекут" 30 березня дали прес-конференцію в "Інтерфаксі." Вони повідомили, що вину їх підзахисних, як і ще 2 бійців, затриманих пізніше, не можна довести, так як нема доказів.

В той же час адвокати родин Небесної сотні, Тарас Гаталяк і Павло Дикань неодноразово повідомляли, що Аброськін і Зінченко спеціальн мовчать в суді й не свідчать по суті справи. Адвокати беркутівців Олександр Горошинський, Решко Стефан й Ігор Варфоломєєв кажуть, що їх підзахисні не мають чого сказати й через ЗМІ пропонують слідству налягати на допит свідків.

Слова адвокатів беркутівців можна почути тут, тут, тут, тут ітут.

Ще адвокати дорікають суду в порушенні прав їх клієнтів, зокрема презмупції невинності. 

 

На...

В "Укрнафті" не дорахувались боргів "Нафтогазу"

Новини

Державну енергетичну компанію "Нафтогаз" інша держкомпанія "Укрнафта" звинуватила в приховуванні частини боргів перед останньою.

27 березня НАК "Нафтогаз" опублікували інфографіку своїх доходів (вище). 

В "Укранфті" відразу опублікували заяву, що вважають заниженою цифру богів "Нафтогазу" перед "Укрнафтою": "ПАТ “Укрнафта” вважає заниженим грошовий виразник заборгованості  НАК “Нафтогаз України” перед Товариством.

При розрахунку заборгованості за спожитий газ НАК опиралася на ціни, встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Однак брати до уваги таку вартість не можна з двох причин.

По-перше, у 2006-2007 роках ціни на природний газ ПАТ «Укрнафта» законом не регулювалися. Відповідно, ціни на такий газ НКРЕКП не встановлювались і не могли встановлюватися (в даному випадку мова йде про майже 3,5 млрд.куб.м газу).

По-друге, постанови НКРЕКП про встановлення цін на газ, видобутий ПАТ «Укрнафта» у 2008-2011 роках,...