RU

Ще один цвях в гріб перемир'я: нічні обстріли позицій АТО, ОБСЄ не пускають спостерігати

Новини

Прес-центр антитерористичної операції повідомив про порушення перемир'я за останню добу в Україні.

В себе на ФБ прес-служба АТО написала: "Протягом ночі з 10 на 11 березня, починаючи з 20 години вечора до 6 ранку, інтенсивність обстрілів позицій сил АТО з боку противника дещо зменшилась.

Водночас незаконні збройні формування надалі зосереджують основну активність на Донецькому напрямку. За ніч з мінометів і автоматичних гранатометів були обстріляні Піски, Опитне, Авдіївка. Так з 21 до 23 години терористи вели вогонь по селищу Піски із 120-міліметрового міномету.
Двічі противник застосовував стрілецьку зброю на Маріупольському напрямку поблизу селищ Чермалик і Широкине, та один раз - неподалік населеного пункту Сокільники, що на Луганщині.
Загалом, за ніч бандформування 10 разів порушили режим тиші.
Наші підрозділи на провокації ворога не піддаються і вогонь відкривають лише у відповідь, коли є пряма загроза життю військовослужбовців. Крім того, вздовж усієї лінії розмежування українські військові...

Через кнопкодавів трибуну ВРУ заблоковано (відео)

Новини

Журналістка Громадського.ТВ і нардеп Юрій Луценко зняли як під час голосування за нового Генпрокурора неособисто голосували 4 нардепи з картинки нижче. Після відкриття по перерві засідання ВРУ о 16.40 близько 50 народних депутатів, серед яких були Б. Береза, С. Лещенко, О. Ляшко, Є. Соболєв, І. Луценко та інші. 

Народні депутати, які походили з коаліції, а до того переважно були представниками Громадянського суспільства заблокували трибуну і кричали: "Кнопкодавів геть!". 

Спікер Гройсман не зміг проводити засідання, хоча раніше було проголосовано що ВРУ не розійдеться, поки не розгляне всі питання порядку денного.

Як блокували трибуну дивіться...

Валютні позичальники чекають заборони відчуження житла

Аналітика

Сьогодні ВРУ повинна проголосувати за законопроект 1610 "Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" щодо посилення захисту прав позичальників".

Про це написано в порядку денному ВРУ на цей тиждень:

28 грудня 2014-го був прийнятий закнопроект про мораторій до жовтня 2015 року на відчуження житла взятого в іпотеку у валюті. Порошенко його ветував і надслав свої пропозиції. Суть їх у граматичних змінах до частини першої проголосованого 28  грудня і смисловій правці частини першої: "не може бути примусово або у безспірному порядку на підставі виконавчого напису нотаріусу стягнуте (відчужене без згоди власника) нерухоме житлове майно, яке вважається предметом застави згідно із статтею 4 Закону України "Про заставу" та/або предметом іпотеки згідно із статтею 5 Закону України "Про іпотеку", а також не може бути проведене у будь-якому порядку примусове виселення мешканців...

А що там з вугіллям і газом?

Новини

Все, що сказав міністр енергетики Володимир Демчишин на "Годині запинь до Уряду" у ВРУ 6 лютого 2015. Текст зі стенограми пленарного засідання із сайту Верховної Ради України.

Шановні народні депутати! Доброго ранку! Вітаю вас всіх! Дякую за цю можливість відповісти на ваші запитання. На вчора, на 21-шу годину вечора я отримав 20 запитань від всіх фракцій. Запитання, які поступили на вчора, можна класифікувати в три групи. Це перша група відноситься до службового розслідування по імпорту електричної енергії і також поставках електричної енергії в Крим. Це перша група. Друга група питань відносилася до поточного стану в енергетиці чи в паливно-енергетичному комплексі. Були запитання різного роду по проблемах, по поточній ситуації, забезпеченню вугіллям, відключенням і так дальше. Третя група питань відносилася до програми реформ, які реалізовує і планує реалізовувати міністерство, і плану дій на наступний рік.

Я би почав із другого запитання, тому що так чи інакше імпорт залежить від поточної ситуації,...

Як фотографуються недоторканні

Новини

3 лютого в перерві у Верховній Раді України депутати-демократи, більшість з яких вийшли з журналістів і активістів вирішили сфотографуватися. Невже вони так само фотографуються? Як вони це роблять

Виступ Міністра оборони Степана Полторака у ВРУ

Новини

Сьогодні у Верховній Раді проходить година запитань до Уряду. Депутати заслухають Міністра оборони Степана Полторака і міністра фінансів Наталію Яресько.

Уже виступив міністр оборони. Він прозввітував парламенту про забезпечення призову, ситуацію в Донецькому аеропорті й матеріальний стан армії.

16 січня до ВРУ також мав би прийти Генпрокурор Ярема і голова НБУ Валерія Гонтарєва. До Яреми депутати мають питання щодо слідства подій на Майдані, а до Валерії Гонтарєвої про стан гривні. Нагадаємо, що в середу відбулося засідання Антикорупційного комітету ВРУ, на якому депутати-члени комітету ініціювали збір підписів за відставку Голосування і пообіцяли поставити на голосування у ВРУ постанову про недовіру Віталію Яремі, якщо він не прийде в Раду і не виступить на...

Біля парламенту Фінансовий Майдан встановив кредитну шибеницю (фото)

Новини

Сьогодні, 17 грудня, другий день акцій протесту "Фінансового Майдану", який об'єднав вкладників проблемних банків. 

Під Верховною Радою актиісвти встановив кредитну шибеницю, сміттєвий бак для голови Нацбанку Гонтарєвої та вже годують канапками і печивом вкладників. Інших активних рухів під Радою наразі немає. 

фото - Олексій ПІвторак

 

Експерти і політики пояснили чому Угода про Асоціацію з ЄС не ратифікована

Новини

Політики й експерти України і Грузії, які давно пацюють над Євроінтеграцією своїх країн розказали що виграє Україн від Асоціації з ЄС і подивувались чому Президент не подає текст на ратифікацію до ВРУ.

Анатолій Немиря керівник комітету ВРУ з питань євроінтеграції про угоду про асоціацію з ЄС сказав що нератифікована угода - недопечений хліб. Немиря каже, що євоінтеграція - цивілізаційний вибір. Так багато політиків, навіть Президент казали. Економіка України, сказав Немиря, в результаті стане сумісною з економікою найбільшого ринку світу.
Але в Президента сказав Немиря, а тиждень тому депутат від БЮТу Шевченко, не спішать подавати на ратифікацію Угоду до ВР. Перший аргумент проти прийняття угоди ВРУ від Президента був - канікули у Раді. Зараз їх піся бійок під ВР скасували. Міністерства, вже завершили технічну пдготовку, сказав Немиря. Останній аргумент проти ратифікації Угоди - Україна за 2 місяці зможе отримати 120 млн гривень від ввізних мит. Немиря сказав, що ця інформація з досьє, яке давали...