RU

Пекельно-монструозна реформа ЖКГ у Києві

Аналітика

Проект реформи київського ЖКГ по Пантелеєвськи знову намагаються протягнути без стандартних процедур – обговорення з громадськістю, обговорення в профільних комісіях Київради, включення проекту в порядок денний на погоджувальній раді. Крім того навіть після представлення проекту (презентації можете подивитись у додатках) немає людини відповідальної за проект, тобто під проектом немає підпису відповідальної особи яка б несла всю відповідальність за реалізацію реформи. Саме головне, що реформа у такій формі не вирішує навіть поточні проблеми сфери ЖКГ не кажучи вже про системні. Така реформа дає лише тимчасовий ефект, а не вирішує системні проблеми галузі, крім того тільки знижує витрати галузі і не дає прибутковості. В рамках цієї реформи вже звільнено 3500 працівників, також підвищуються нормативи для вже працюючих. Ці кроки влади ведуть до зниження якості надання послуг та соціальної напруги незадоволення як і серед самих звільнених, так і серед простих громадян. Працюють у сфері ЖКГ міста Києва...

Як не переплатити за світло і газ зимою

Новини

Сьогодні керівники комунальних підприємств Києва поділилися інформацією про новації в тарифах, нові правила сплати компослуг і навчили як не платити забагато в умовах дефіциту палива й тепла. Чиновники вкотре нагадали про теплозбереження як економію - через установку лічильників, утеплення вікон і будинків.

Дмитро Пантелеєв, заступник Голови КМДА

 

Дмитро Пантелеєв аносував "марш-кидок в установку лічильників. Наступного року ми установимо 2,5 лічильників в Києві," - сказав він, коли говорив про установку лічильників на газ і на воду. Його підтримав в цьому Жвген Глушак, голова ПАТ "Київські тепломережі".

Щоб дізнатись більше що говорили експерти, члени комісії з держрегулвання енергеики дивіться відо за посиланнями:

  • http://www.ustream.tv/recorded/56277138
  • http://www.ustream.tv/recorded/56277594

Олексій...