RU

Нема слів, одні букви...

Новини

Фото Наталочки Папіш

(93 ОМБр, 3 бат, 7Мр, 1 взвод)

Вони до всіх ставляться привітно, кажуть «всі ми люди».  Чим довше триває війна, тим менше солдати «говорять». Втомилися кожного дня розповідати одну і ту саму історію, різним людям, кажуть: «все рівно, моя правда не потрапить в газету, вона нікому не потрібна, в кожного своя правда».

Як Журналістів вчили зберегти своє життя в зоні АТО та рятувати інших

Новини

Фото Володимира Молодія

Інститут масової інформації в рамках проекту Press Watcher за підтримки Львівської обласної адміністрації та Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, 9-11 червня провів 3-денний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що планують працювати чи працюють в зоні АТО.

4.03.14  12:00 - стрімимо прес-конференцію «Україна у стані інформаційної війни: маніпуляції івикривлення інформації російськими ЗМІ»

Анонси

На прес-конференції медіаексперти прокоментують результати моніторингу російських ЗМІ щодо висвітлення подій на Майдані. Також будуть наведені свіжі приклади маніпуляцій щодо введення російських військ у Крим. Буде оприлюднене звернення до українських колег не використовувати пропагандистські штампи, які продукує Кремль.