RU

Пістолет Макарова діти називають „Макарон“, а Тульський Токарєва — „Тьотя Таня“

Новини

У День відкритих дверей Львівська академія сухопутних військ організувала виставку вогнепальної зброї та важкої артилерії. Пістолет Макарова діти вже називають „Макарон“, а Тульський Токарєва — „Тьотя Таня“. Чи не стало причиною військового конфлікту те, що якісь дитячі голови колись вже виношували слово зброя? Чи варто знати дітям про сучасні мінометні установки?

Підписано закон про збільшення чисельності армії до 250 тис. осіб 

Новини

Петро Порошенко підписав Закон «Про численність Збройних Сил України», який був ухвалений Верховною Радою 5 березня.

Законом №235-VIII затверджено чисельність ЗСУ у кількості, яка не перевищує 250 тис. осіб, у тому числі 204 тис. військовослужбовців. В особливий період чисельність Збройних Сил збільшується на кількість особового складу, призваного на військову службу на виконання нормативних актів про мобілізацію.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що з метою забезпечення виконання ЗСУ функцій щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності є необхідність правового врегулювання чисельності армії. Раніше Верховною Радою була затверджена чисельність Збройних Сил у межах 184 тис. осіб.

Однак з початком особливого періоду, враховуючи загрози національній безпеці України у воєнній сфері, у ЗСУ формуються 2 управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення. Для своєчасного...

Навесні українські військові отримають унікальні бронетраспортери

Новини

Високотехнологічні бронемашини "Дозор-Б", розробленім "Укроборонпропом" надійдуть українським військовим вже у березні.

Про це заявив Перший заступник генерального директора Концерну Сергій Пінькас під час випробувань військової техніки на полігоні.

«Бронетранспортери «Дозор-Б» - унікальні на світовому ринку і за ціною, і за технічними характеристиками машини. До них в Україні не було аналогів, які могли б вести бойові дії на території міста, мали б броню із захистом відповідно до міжнародних стандартів, були налаштовані під розміщення стрілецької зброї і військових модулів», – зауважив Сергій Пінькас. 

Бронетранспортери «Дозор-Б» призначені для транспортування особового складу, перевезення вантажів і встановлення різного озброєння легкого типу, засобів зв'язку і спеціального устаткування в умовах можливого застосування стрілецької зброї та зброї масового ураження (ЗМУ) - повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Ця броньована машина з колісною формулою 4х4 може ефективно використовуватися для...

Солдат відправили на ротацію в "бомжатник" 

Новини

Ось який лист і фото ми отримали від Олени Петрик, дружини бійця 14-го батальйону тероборони:
"Здравствуйте, я жена одного бойца с батальона териториальной обороны №14, который 5 месяцев нес службу в зоне АТО, Вчера ребят отправили на так называемую "ротацию", вывезли в Запорожскую область в село Марьяновка, где нет военной части и вообще ничего нет по факту. Показали "хоромы" где ребята, простоявшие на передовой 5 месяцев должны "восстанавливать боеспособность" . Ни палаток, ни банкомата, чтобы снять деньги и купить продукты, ни зарплаты. Только личные спальники и оружие. Это так наше государство думает о воинах. 
Даже у домашних животных в хлеву есть окна и двери.
Наши бойцы значит хуже домашних животных"
Ось так. І, оскільки, згідно законодавства, батальйони тероборони знаходяться у підпорядкуванні Збройних Сил України, тому питання до Міністерства оборони України : чи знає керівництво ЗСУ про такі "умови" відновлення боєдатності українських військових? Якщо знає, тоді що це - свідомий саботаж, зрада? Чи...

18.11.14 - Судове засідання у справі адваката і активіста Майдану Анатолія Башловки

Анонси

у Вищому Спеціалізованому Суді України нова стара влада спробує засудити Анатолія Башловку за його активну діяльність (Анатолій наразі є адвакатом батальйону "Айдар" і бійців 51-ї бригади ЗСУ). По справі, яку вже два рази закривали (ще за часів Пшонки), правозахистику загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.