RU

Він каже - домисли параноїка, а Вони - тимчасова реальність

Новини

Він каже - домисли параноїка, а Вони - тимчасова реальність

Як показала практика, будь-яка протидія виникає в наслідок дії.

21.07.2015 починаючи з 12:00 було обстежено околиці адміністрації президента та Майдану Незалежності, одним з Кіборгів Правого Сектору.

Пекельно-монструозна реформа ЖКГ у Києві

Аналітика

Проект реформи київського ЖКГ по Пантелеєвськи знову намагаються протягнути без стандартних процедур – обговорення з громадськістю, обговорення в профільних комісіях Київради, включення проекту в порядок денний на погоджувальній раді. Крім того навіть після представлення проекту (презентації можете подивитись у додатках) немає людини відповідальної за проект, тобто під проектом немає підпису відповідальної особи яка б несла всю відповідальність за реалізацію реформи. Саме головне, що реформа у такій формі не вирішує навіть поточні проблеми сфери ЖКГ не кажучи вже про системні. Така реформа дає лише тимчасовий ефект, а не вирішує системні проблеми галузі, крім того тільки знижує витрати галузі і не дає прибутковості. В рамках цієї реформи вже звільнено 3500 працівників, також підвищуються нормативи для вже працюючих. Ці кроки влади ведуть до зниження якості надання послуг та соціальної напруги незадоволення як і серед самих звільнених, так і серед простих громадян. Працюють у сфері ЖКГ міста Києва...

Як святкують День Перемоги Київ і Краматорськ, столиця АТО

Новини

В Україні не міняється підхід до святкування Дня перемоги, тільки міняються назви і додаються обов'язки органам влади.

Варто сказати, День Перемоги - 2015 перший в Петра Порошенка як Президента, а в історії світу 70-й. На пострадянському просторі всі державні свята проходять однотипно. На заходи сходяться все менше тих, кого вони стосуються, а масове скупчення людей в містах відбувається найчастіше, коли держслужбовців виганяють постояти на панахиді й послухати Голову ради і адміністрації, а в селах воно спонтанніше, тому що й так нема що робити.  

В Україні відбулися зміни в підході до святкуваня Дня перемоги – тепер святкувати треба аж 2 дні. Її почала Адміністрація Президента України. 24 березня 2015 р. Порошенко підписав Указ «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни». В Указі, крім наказів до міністерств і держустанов забезпечити турботу про ветеранів, запросити гостей, влаштувати панахиди, видрукувати...

Кияни вшановують пам'ять Бориса Нємцова (ФОТО)

Новини

На Майдан Незалежності кияни несуть квіти і свічки в пам'ять про вбитого вчора увечері в центрі Москви опозиційного російського політика Бориса Нємцова.

Герої не вмирають!

 

фото - Олег Богачук

У Києві відкриють Кінотеатр українського фільму (ВІДЕО)

Новини

У Ініціативна група кінематографістів, за підтримки Національної Спілки кінематографістів Украіїни, разом з комунальним підприємством «Київкінофільм» вирішили створити  Кінотеатр українського фільму на базі кінотеатру імені Чапаєва, розташованого за адресою: вул. Велика Житомирська, 40.

Репертуар кінотеатру складатимуть близько 50 вітчизняних стрічок, вироблених в останні роки. Більшість з них є переможцями конкурсів проектів Державного агентства України з питань кіно й створені за фінансової підтримки держави.

Глядачі зможуть переглядати ігрові, документальні, анімаційні вітчизняні фільми, а також збірки короткометражних дебютів. 

Щоп'ятниці перед сеансом - виступи режисерів, артистів. Кожного четверга - ретроспектива класиків українського кіно, яку представляє кінокритик, що розповідає про творчий шлях майстрів.

НСКУ та «Київкінофільм» просять столичну мерію повернути кінотеатру його історичну назву - «Ліра».

Презентація кінотеатру українського фільму «Ліра» відбудеться 26 лютого 2015 року...

Антизабудовний мітинг під Генпрокуратурою

Новини

Активісти і сусіди нелегальної забудови на проспекті Науки 42-а в Києві прийшли під Генеральну прокуратуру. Вони вимагали в Генпрокуратури припинити незаконне без плану і документів будівництво фірмою ТОВ „Будконсалтинг-інвест".

Раніше активісти з проспекту Науки 42-а повідомляли, що «фірма-забудовник не надає мешканцям мікрорайону ніякої інформації щодо планів будівництва офісно-житлового комплексу, не погоджує з нами будь-яких питань, в т.ч. і майнових. Це є грубе порушення вимог Законів України „Про основи містобудування в України" та „Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" та Рішення Київради від 16 червня 2005 року № 438/3014 „Про порядок громадського обговорення містобудівної документації в м. Києві" оскільки на території забудови знаходиться житловий будинок більшість квартир у якому приватизовані.

Також викликає суттєве занепокоєння мешканців району і фахівців Інституту Ядерних досліджень НАНУ планування перенесення мереж водозабезпечення системи...

Тітушки - охоронна фірма

Новини

Фото тут і далі - Юлія Хливнюк

Сьогодні на Проспекті Науки 42-а в Києві відбулася сутичка між жителями близькими фізиків, які проектували ядерну бомбу, академмістечка, збудованого з 42 по 60-ті роки  і тітушками компанії «Укрбуд».

Сергій Петренко, антизабудовний активіст з пр. Науки 42-а, розказав, що сьогодні забудовники збиралися завезти будівельну техніку. Від самого ранку навколо периметру, відведеного під забудову, збиралися невідомі чоловіки спортивної статури, а на узбіччі на проспекті чекала техніка забудовника. Тітушковидних чоловівків було близько 20-ти. Активістам вони не казали хто такі і чого приїхали. Навколо в машинах з тонованими вікнами і номерами, як мінімум, Київської і Донецької  областей, зі слів Сергія Петренка, сиділи ще люди від забудовника. Активістам вони не пояснили чого прийшли. Зранку приїхало багато міліції, повідомив Сергій Петренко. Міліціонерам тітушковидні чоловіки сказали, що вони представники охоронної компанії «Арагорн». Кількох арагорнівців...

Тітушки - охоронна фірма

Новини

Сьогодні на Проспекті Науки 42-а в Києві відбулася сутичка між жителями близькими фізиків, які проектували ядерну бомбу, академмістечка, збудованого з 42 по 60-ті роки  і тітушками компанії «Укрбуд».

Сергій Петренко, антизабудовний активіст з пр. Науки 42-а, розказав, що сьогодні забудовники збиралися завезти будівельну техніку. Від самого ранку навколо периметру, відведеного під забудову, збиралися невідомі чоловіки спортивної статури, а на узбіччі на проспекті чекала техніка забудовника. Тітушковидних чоловівків було близько 20-ти. Активістам вони не казали хто такі і чого приїхали. Навколо в машинах з тонованими вікнами і номерами, як мінімум, Київської і Донецької  областей, зі слів Сергія Петренка, сиділи ще люди від забудовника. Активістам вони не пояснили чого прийшли. Зранку приїхало багато міліції, повідомив Сергій Петренко. Міліціонерам тітушковидні чоловіки сказали, що вони представники охоронної компанії «Арагорн». Кількох арагорнівців міліціонери забрали до Голосіївського...