RU

ДФС взялася розслідувати злочини митників Закарпаття

Новини

Державна фіскальна служба проводить розслідування причетності до контрабанди закарпатського керівництва відомства. "Для забезпечення неупередженості розслідування та об'єктивності його висновків, процедура проводиться силами Центрального апарату ДФС із залученням представників регіонів. Завдання ДФС - ретельно перевірити діяльність митниці, виявити факти контрабанди та притягти винних до відповідальності. Найближчим часом буде повідомлено про результати розслідування." - написано на сайті ДФС.

Нагадаємо, що вчора, 14 липня, керівництвом ДФС від виконання службових обов'язків були усунуті в.о.начальника та заступники Закарпатської митниці у зв'язку з проведенням службового розслідування щодо виявлення контрабанди. Крім начальника та заступників митниці від виконання службових обов'язків були усунені всі керівники митних...

Новини останньої доби про Мукачево

Новини

 

"Правий сектор" спростував інформацію що два бійці у Бобовиці захопили дитину такими словами: "Правий сектор" заявляє, що дана інформація є частиною відкритої війни проти нашого Військово-політичного руху з метою знищення воїнів, які мають досить серйозні факти стосовно контрабандного коридору на Закарпатті. Ми змушені констатувати, що влада замість того, щоб розібратися в ситуації з інцидентом в Мукачево зайнялася жахливою ​​брехнею і дискредитацією "Правого сектора". Заяви про "6-річних хлопчиків" нагадують нам бездарні потуги кремлівської прпопаганди очорнити добровольчі рухи в дусі історій на російському телебаченні про "розіпнутих хлопчиків" і "зґвалтованих в автобусі немічних".

Тим не менше, на Громадському.ТВ є інтерв'ю цього хлопчика.

СБУ здалися два представники "Правого сектора". Про це повідомив командир Добровольчого українського корпусу Андрій Стемпіцький: "Два наші бійці вийшли і свідомо здались СБУ. Вчинили як Воїни, прийняли виважене і важке рішення."

А Ярош в коментарі Юрію...

Останні новини про події в Мукачевому

Новини

Поки в Києві десятки політиків і публічних осіб висловлюються про події в Мукачево навколо Правий Сектор​ і нардепа Ланьо, Президент збирає засідання воєнного кабінету, в Мукачево і навколо нього уже проводиться антитерористична операція. А місцеве видання встановило, що бійці "Правого сектора" приїхали до Ланя боротися з контрабандою на краденій в Чехії машині.
 
Одна з машин, на яких приїхали "ПС" знаходиться в розшуку в Чехії. Про це повідомила "Панорама Мукачевого": "Автомобіль Audi Q7 з номерами 1AV6666 був викрадений 1 травня 2015 року." - пише видання.
Державна фіскальна служба відсторонила керівництво Закарпатської митниці від виконання обов'язків для перевірки в контексті останніх подій в Мукачевому. 
Міліціонери карного розшуку повідомили що вони перші приїхали на місце сутички "Правого сектора" і охорони нардепа Ланя. 
11 липня в МВС повідомили що двоє людей в камуфляжі з символікою ПС, підозрювані в стрілянині були помічені в Мукачівському районі СБУ. СБУ їх хотіли затримати "але вони...

Вся інформація про перестрілку в Мукачево

Новини

11 липня принесло новину що правий сектор в Мукачевому з охороною нардепа від БПП Михайла Ланьо. Є коментарі від «ПС» і Ланьо. Міністр внутрішніх справ Аваков оголосив спецоперацію «із блокування, роззброєння і затримання банди, яка в суботу здійснила напад на цивільний об’єкт в Мукачевому.» За словами Авакова, «угрупування оточено; бандитам запропоновано здатися. У разі відмови до злочинців, згідно чинного законодавства, буде застосовано силу.»

Позиції сторін

«Правий сектор» повідомив таку версію: «В м.Мукачево на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців "Правого сектору". В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука.

Після запеклого бою вбито двох бійців "Правого сектору", поранено - четверо (з них двоє - важко). Забравши вбитих та поранених,...