RU

"Синергiя" - таємничий вiдбиток.

Новини

"Я стою перед високою горою нового i водночас давнього стилю у графiцi, де судилося творити - вiд того менi потрiбно заглибитись в суть роботи, у цю випадкову бездну. Школа пiзнання, великого пiзнання - лише там, де вдосконалюється людина. Того хоче моя доля, що надiлила мене талантом бачити красу, iнаковiсть, суть життя i все що поза ним - технiкою монотип'я. Я готова. Як висновок, мої запланованi роботи з незапланованим результатом".

В зiницях Томаса Орбелi

Культура

"Я найщасливiша людина на планетi. Я - мiстобудiвельник"

Вiн не малює портретiв коли не бачить характеру, не малює за грошi, не малює, як не бачить посмiшок. Його iм'я у Львовi вимовляють не правильно. Томас Орбелi з наголосом на другому складi. Грузiя "вдячна" йому за масштабнi iнженернi об'єкти, Україна - за талановите поэднання фарб, стилю, характеру. 

Акція митців проти паперових квитків на їх концерти

Новини

Дивіться стрім акції «Українські музиканти скажуть «Ні!» бланковим (паперовим) квиткам на концерти». Разом з сервісом продажу квитків Concert.ua музиканти висадять іменну каштанову алею для боротьби з нераціональним використанням паперу. Учасники: лідер гурту «С.К.А.Й» Олег Собчук, лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, соліст гурту «ТНМК» Олег Фагот Михайлюта, група «АнтитілА», співачка ONUKA, Євген Філатов (The Maneken), лідер групи O.Torvald Женя Галич, гітаристи The HARDKISS Вал Бебко і Роман Скоробагатько, лідер групи Bahroma Роман Бахарєв, лідер гурту «Валентин Стрикало» Юрій Каплан, лідер груп «Мачете» і «TOKІO» Ярослав Малий, перший українець у світовому Top 100 діджеїв Євген Смирнов (Omnia) 

Фото: вільний...

Активісти спровокували перекриття Хрещатику

Новини

Близько 22 ночі на Майдані Незалежності в Києві активісти перекрили Хрещатик і намалювали ціпсокартоном малюнки.

Ініціативу почала дівчина. Вона ж принесла гіпсокартон.

До тих, хто малював відразу приїхали міліціонери, талася сутичка, повідомили очевидці. Як відомо, від 9 серня, після суботника з очищення Майдану, там постійно перебувають наряди міліціонерів і курсантів. Вони постійно присутні на Хрещатику і Майдані, але рідко втручаються в події.