RU

Волонтери запускають проект по поставках протиопікових засобів в Україну

Новини

Однією з найпоширеніших причин загибелі наших бійців - є отримання важких опіків в результаті бойових дій. Для уникнення такого результату в індивідуальних аптечках  кожного з бійців повинні бути засоби, які зможуть зберегти його життя внаслідок отримання таких ушкоджень.

Не менш важливою проблемою зараз є забезпечення поранених засобами для остеосинтезу кісток. Виправлення нестабільних переломів потребує спеціальних інструментів, яких в Україні, на жаль, обмаль.

Завдяки волонтерам, в Україні почали з’являтись набори для остеосинтезу. 10 березня 2015 р. в приміщенні Майдан Прес Центру волонтери презентували саме такий набір, який отримали завдяки іноземним волонтерам із Сполучених Штатів. 

На прес-конференції, також, презентували гелеві пов’язки проти опіків, яких за словами спікерів дуже потребує наша армія.

 На території України це вже четвертий набір для остеосинтезу, який допомогли отримати волонтери. Перший знаходиться у Чернігівському шпиталі, другий – у прифронтовій лікарні ім. Демитрова, третій - у першому мобільному шпиталі ім. Пирогова і четвертий буде відправлений в Інститут травматології і ортопедії  Академії медичних наук України.

Віталій Дейнега, координатор проекту «Повернись живим», наголосив на тому, що таких наборів потрібно більше. Волонтери роблять все можливе, проте, вони б не відмовились від державної підтримки. Волонтери стверджують, що медичні інструменти закупляють самотужки, бо в Міноборони не передбачено таких витрат, до того ж – це не є озброєнням.

За словами Віталія прифронтові лікарні найбільш потребують препаратів від опіків, інструментів для зрощення кісток та апаратів для штучної вентиляції легень. Маючи такі засоби медики врятували б набагато більше бійців.

 Відеозапис прес-конференції: https://www.youtube.com/watch?v=SIgK4dDnxOo&edit=vd

 

Майдан Прес Центр