RU

Вірменський Майдан після поливання з водометів розквітнув знову (трансляція)

Новини

У Вірменії відновились протести. Зібралося, як рапортують очевидці, не менше 10 000 людей. Вчора вночі вірменський Майдан розігнали водометами. 

Трансляція тут:

 

Фото: Джерело

Інша правда "Торнадо" (відеоцикл)

Новини

Боєць спецпідрозділу «Торнадо» Олексій Тарасов, який у 2003 році виграв справу в Україи у Європейському суді з прав людини за тортури над ним у відділенні міліції у Макіївці.

Олексій Тарасов розказав як з середини батальйону виглядають: 

звинувачення головного військового прокурора Анатолія Матіоса у тортурах місцевих жителів, про справжню практику тортур у воєнний час; -

- як зрежисована, на його думку, і ким саме зіграна інформацйна війна проти добровольчих батальйонів на прикладі звинувачень батальйонів «Торнадо» і «Айдар».

- як генерали й міліціонери дискредитували Айдар заради бізнес-інтересу;

- докази й сказав імена виконавців дискредитації батальйонів;

- пояснив як дискредитовували батальйон «Шахтарськ», який після Іловайського котла став називатися «Торнадо»;  

- чим був іловайський котел насправді.

Дивлячись програму «Шустер LIVE» Олексій Тарасов спростовував звинувачення бійців Торнадо в тортурах:

- показав що воєнний прокурор Матіос зачитав на ток-шоу фабриковані свідчення,...

В Єревані готується штурм багатотисячного мітингу, який протримався вже 3 дні (трансляція)

Новини

В столиці Вірменії Єревані від суботи триває міитнг проти півищення тарифів.

Все почалося з кількох сотень людей, які вийшли на площу "Свободи" в Єревані протестувати проти півищення тарифів. Журналісти азербайджанського новинного ресурсу зафіксували пересування столицею міліцейської техніки. Є інформація що готується розгін.

Пряма трансляція тут:

Хто такий заступник Жебрівського Євген Вілінський

Новини

Губернатор Донеччини Павло Жебрівський призначив Своїм заступником Євгена Семеновича Вілінського. Так написано на сайті Донецької ОДА. Євген Вілінський був заступником Голови Національного агентства України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Керівником цього агенства був будівничий стадіону ФК "Шахтар" в Донецьку, якийсь час міністр кабінету міністрів у прем'єра Азарова Володимир Ковалевський. Вілінський став героєм медіа-скандалу в 2008 році щодо повільного будівництва стадіонів на "Євро-2012. Часто відповідавза повільний хід робіт з підготовки перед журналістами" 
Після Євромайдану, як пишуть ЗМІ, Вілінський працював в тому ж управлінні Генпрокуратури з боротьби з корупцією що і Жебрівський. 
Вілінського сам Жебрівський в інтерв'ю "ВВС" охарактеризував як людину з якою він немало працював "Я уже подаю на першого заступника Євгена Вілінського, який разом зі мною працював у Житомирській ОДА начальником управління економіки і був моїм...

Головні новини 15-21 червня

Новини

МВФ пропонує Україні знайти приватних кредиторів

​Голова МВФ Крістіна Лаґард пропонує Україні знайти приватних кредиторів. Вона це сказала як умову надання подальших кредитів МВФ. На сьогодні ​знайти приватних кредиторів для України є дуже ефемерним явищем в світлі генеральної лінії на реструктуризацію старих міжнародних кредитів і закону, проголосованого в другій половині травня, за яким Україна може тимчасово припиняти виплати зовнішнім кредиторам.Але в українського Уряду щодо виплати борів є ще одна генеральна лінія – реструктуризація зовнішніх боргів України. Вона артикулюється з травня-червня 2015. Цього тижня міністриня фінансів Наталія Яресько, коли звітувала Верховній Раді про виконання бюджету в 2014 році сказала, що Мінфін і Мінекономіки чекають від приватних кредиторів планів реструктуризації боргів України, тому що без нормальних угод з реструктуризації Україна точно не схоче нічого віддавати.Такої реструктуризації в Україні першими захотіли люди, які в 2004-13 роках брали валютні кредити...

Нема слів, одні букви...

Новини

Фото Наталочки Папіш

(93 ОМБр, 3 бат, 7Мр, 1 взвод)

Вони до всіх ставляться привітно, кажуть «всі ми люди».  Чим довше триває війна, тим менше солдати «говорять». Втомилися кожного дня розповідати одну і ту саму історію, різним людям, кажуть: «все рівно, моя правда не потрапить в газету, вона нікому не потрібна, в кожного своя правда».

Як Журналістів вчили зберегти своє життя в зоні АТО та рятувати інших

Новини

Фото Володимира Молодія

Інститут масової інформації в рамках проекту Press Watcher за підтримки Львівської обласної адміністрації та Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, 9-11 червня провів 3-денний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що планують працювати чи працюють в зоні АТО.

Студенти пікетували МВС

Новини

Вчора, 15 червня, о 16 годині група студентів людей вийшла пікетувати Головне управління МВС в місті Києві. Організатором пікету виступило об’єднання «Студентська гвардія».  Приводом до цього стали доволі дивні суботні події, що відбувалися в районі станції метро «Печерська».

Як стверджували хлопці, що прийшли сьогодні до МВС за роз’ясненнями, на них напали люди в міліцейській формі, деякого з молодих людей затримали та доправили до печерського райвідділу, в інших забрали речі, але більшості вдалося втекти. Постраждалі наголошують, що самі представники правоохоронних органів називали себе «беркутами». Пікетувальники також стверджують, що жодних протиправних дій не вчинили, зброї або інших заборонених предметів з собою не мали. Власне ці їхні свідчення підтвердили і представники міліції. До пікетувальників вийшла заступниця головного управління МВС у Києві, яка погодилась відповісти на усі питання. Щоправда, вона намагалася висловити свій погляд на суботні події, а не допомогти молодим людям захистити...

Презентували першу в Україні громадську кіношколу-кіностудію «Українське КіноСелище» (Ukrainian Cinema Village)

Новини

В  Національному центрі Олександра Довженка в Києві, відбулась презентація першої громадської кіношколи-кіностудії «Українське КіноСелище» (Ukrainian Cinema Village). Серед запрошених гостей були режисер Олександр Даруга, продюсер та режисер Анастасія Матешко, кінокритик Володимир Войтенко, режисери обєднання «СУК», представники акторського та кастинг-агентства «ABA Studio».  

 

За словами організаторів, «Українське КіноСелище» — це арт-об’єднання, покликане створити громадську практичну кіношколу, випускники якої будуть кваліфікованими фахівцями кіноіндустрії, творитимуть конкурентоспроможне українське кіно та популяризуватимуть українську культуру в світі. Унікальність кіношколи — її практичність. Тут не читатимуть довгих теоретичних лекцій, а на практиці показуватимуть, як творити кіно. Навчання відбуватиметься за напрямками «режисура», «операторська майстерність», «сценарна майстерність», «звукорежисура», «грим»,...