SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

НАША ІСТОРІЯ

ЦЕ SPILNO.tv! ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

так, ми знову повернулися в ефір. SPILNO.tv знімає та стрімить зі звільнених територій, з фронту і, навіть, з окупованих територій.

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Під час активних подій на Євромайдані (Київ, листопад 2013-лютий 2014), завдяки Spilno.TV весь світ мав можливість дивитися щоденні прямі трансляції (стрими) народного протесту — Революції Гідності.

Відмінною рисою Spilno.TV стало створення прямих трансляцій з місця подій без монтажу з використанням побутових технічних засобів, таких як планшети, смартфони, тощо. Активісти ініціативи мали власну громадянську позицію.

Матеріали Spilno.TV було використано для документальних фільмів “Воля або смерть” (2015) режисера Дем’яна Колодія (США),  “Зима у вогні” (2015) режисера Євгена Афінєєвського (США) та багатьох інших документальних фільмів про події на Майдані в 2013-2014.

SONY DSC

У травні 2014 відбувся поділ каналу на 2 ресурси: Спільнобачення (в складі ГО Спільнобачення) і Spilno.TV / ГО “СПІЛЬНО”.

Починаючи з весни 2014 року стримери Spilno.TV висвітлювали російську інтервенцію до Криму, перебіг антитерористичної операції на сході України 2014.

В період з 2016 по 2022 рік Spilno.TV існував в якості продакшин-агенції, виробляючи контент для різноманітних каналів, проектів, реалізовуючи тренінги та стрім-проекти.

З початком повномаштабної агресії Росії проти України в лютому 2022 року Spilno.TV відновило свою роботу в форматі фіксування подій, стріму, проведення інформаційних кампаній тощо.

ВІЗІЯ

Основна мета Spilno.TV — сприяти прогресу України через поширення правдивої інформації за допомогою мультимедійних платформ, вільних від ідеологічних, політичних та ринкових впливів. Кінцева мета — трансформація країни та розбудова нової України, підґрунтям якої стане активна громадянська позиція більшості її мешканців.

Проект підтримується громадянами України, твориться волонтерами на громадських засадах, в якому мають голос експерти і громадяни, а не політики і можновладці.

Spilno.TV має метою розвиток людини, твориться громадянами для громадян та претендує на подачу правдивої, об’єктивної, відповідальної та актуальної інформації.

ФОРМАТ

Характеризується нелінійністю (одночасною трансляцією кількох телепередач та відеоархівом цих передач), високим ступенем інтерактивності (до 80 % програм), поєднанням професійного та аматорського контентів, мультимедійністю трансляції (відео, графіка, текст), наявністю активного зворотнього зв’язку та постійного діалогу з глядачами з питань суспільного життя. Саме тому Spilno.TV сприяє підвищенню та активізації громадянської позиції українського суспільства.

КОМАНДА

Spilno.TV не має одного або кількох лідерів. Spilno.TV — це велика команда представників різних професій, які розуміють, що час старих підходів вже вичерпано, при цьому новітні технології та методи роботи дають шанс виховання якісно нової аудиторії. Команда поставила собі за мету створити приклад нової організації суспільного життя в Україні та практичної реалізації принципів громадянської відповідальності. Члени команди працюють безкоштовно, керуючись виключно своїми життєвими принципами, активною громадянською позицією та бажанням перетворити країну на кращу.

ФІНАНСУВАННЯ

Spilno.TV існує на приватні пожертви громадян та за рахунок фіксованих членських внесків його партнерів, добровільних пожертв в грошовому і речовому вигляді та абонентської платні користувачів.

СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ

Засновником Spilno.TV є ГО «СПІЛЬНО». На цьому її участь в роботі ініціативи закінчується. Операційне управління ініціативою, визначення контенту, редакційної політики, планування тощо здійснюється Радою ініціативи Spilno.TV.

Рада складається з активістів Spilno.TV. Рішення ухвалюються консенсусом (соціократією).

Право представляти ініціативу Spilno.TV у зовнішніх зносинах мають координатори.

Контакти:

+380 63 291 11 44 Богдан Майлов

+380 67 238 58 84 Віталій Кулик

+380 67 915 05 56 Надія Шевченко

+380 93 994 69 93 Антон Бережний

+380 96 148 94 19 Лідія Гужва

+380 67 467 67 92 Богдана Бабич

Youtube-канал Spilno.TV –  https://www.youtube.com/channel/UCcyKJr4NzflRXD1B2pbfp6Q

Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv/?ref=pages_you_manage

Нас можна підтримати:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *