SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

ІСЛАНДІЯ ПІДТРИМАЛА УКРАЇНУ НА ЄВРОБАЧЕННІ

Сергій КАЛИНА, SPILNO.tv з фронту, військовий

Солістка гурту Systur Елін Ейторсдоттір підтримала Україну під час свого виступу на пісенному конкурсі.

Під час півфіналу пісенного конкурсу “Євробачення” у Турині Елін вийшла на сцену із зображенням синьо-жовтого прапора, намальованого в неї на руці. Як вона зазначила – це підтримка України та нашого народу!

За словами українського ведучого трансляції “Євробачення” Тимура Мірошниченка, багато фанатів та учасників шоу висловлювали свою підтримку, демонструючи синьо-жовту символіку.

Гурт “Systur”, також відомий як Sigga, Beta & Elín і раніше Tripolia, є ісландською групою, що складається з Sigríður Eyþórsdóttir, Elísabet Eyþórsdóttir та Elín Eyþórsdóttir. Разом з ді-джеєм Friðfinnur “Oculus” Sigurðsson вони створили хаус-групу Sísý Ey з 2011 року. Гурт представляє Ісландію на пісенному конкурсі Євробачення 2022 з піснею «Með hækkandi sól» (англ.: With the rising sun ).

Ми щиро вдячні ісландській групі “Systur” за підтримку України, в тому числі на Євробаченні. Разом в Європі – ми сила;-)

We are sincerely grateful to the Icelandic group Systur for supporting Ukraine. Together in Europe – we are a force!

Нагадаємо, Україну на пісенному конкурсі цього року представляє гурт Kalush Orchestra. У півфіналі вони виконали пісню “Стефанія” — соліст гурту Олег Псюк присвятив композицію своєї матері. Букмекери обіцяють їм перемогу на “Євробаченні-2022”.

Kalush Orchestra

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *