SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

ВОЛОНТЕРИ ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ ДНІПРА

Волонтерський центр в Історичному музеї Дніпра.

“Ми випадково організувалися… Спочатку кілька людей, потім десяток, другий і так виник цілий рух. Сьогодні ми взаємодіємо з благодійним Фондом “Розом ми сила”. Серед наших партнерів волонтери з багатьох країн. Значна частина того, що нам привозять йде на передову. В першу чергу медицина.

Наша робота – це не про надхнення. Це про відповідальність. Ми несемо відповідальність один за одного, за хлопців і дівчат на фронті, за поранених та постраждалих від обстрілів, за переселенців. Допомога тим хто потребує – наша спільна справа. Усіх. Усієї країни”.

Сюжет журналістів SPILNO.tv, які з початком війни долучились до боротьби в прес-службі ЗСУ – Lidia Guzhva та Вадим Вейді

проект SPILNO.tv та Lidi Ya Films

SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Від Майдану (2013/2014), окупації Криму та Донбасу та АТО (2014-2016), до російського вторгнення (2022). Ми стрімимо для вас! знімаємо репортажі. Через нас ви звертаєтеся до Світу!

З початком повномаштабної агресії Росії проти України в лютому 2022 року SPILNO.tv веде свою роботу в форматі фіксування подій, репортажів з фронту, стріму, фільмування людських історій, історій волонтерів та громадських активістів, бійців тероборони, воїнів ЗСУ. Наші журналісти-волонтери перебувають в найбільш гарячих точках фронту, на передовій.

https://spilno.tv

Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv/

Нас можна ПІДТРИМАТИ:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106

#SPILNOTV #war #Ukraine #LidiYaFilms

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *