SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

ЛЬВІВСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ХАБ (травень 2022)

Lviv Volunter logistic Hub, Ukraine May 2022 SPILNO CamON WAR

Історія про ІТшників, які на початку війни повернулися в Україну зі США та організували разом з Львівським ІТкластером волонтерський логістичний хаб.

Люди мали роботу, гроші, кар’єру, забезпечене життя в США… Все це вони лишають й їдуть до України, де їх можуть відправити на передову по мобілізації.

Але це їх не лякає. Навпаки. Вони прагнуть на фронт. Вони прагнуть допомогати країні.

Тони медикаментів, амуніції, техніки, важливих дивайсів для фронту, логістика для всіх крайових ініціатив, мережа кооперації.

Вигорання? А що це? Ніякого вигорання. Ми знаємо, що це в довгу. Ми готові. Головне зупинити ворога та повернути нашу землю, захистити людей!

Режисер /Монтаж – Bogdan Maylove

Проект SPILNO.tv та CamON (Camon Travel)

SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Від Майдану (2013/2014), окупації Криму та Донбасу та АТО (2014-2016), до російського вторгнення (2022). Ми стрімимо для вас! знімаємо репортажі. Через нас ви звертаєтеся до Світу!

Spilno.TV — це команда представників різних професій, які розуміють, що час старих підходів вже вичерпано, при цьому новітні технології та методи роботи дають шанс виховання якісно нової аудиторії.

Команда поставила собі за мету створити приклад нової організації суспільного життя в Україні та практичної реалізації принципів громадянської відповідальності

сайт – https://spilno.tv

Нас можна ПІДТРИМАТИ:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106

#SPILNOTV #CamON #war #Ukraine

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *