SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

РЕМБАТ

В кінці 2014 – 2015 рр люди приходили у ЗСУ без особливого ентузіазму. Після Мінську-1 це була дивна “війна десь там”… В 2022 році у нас черга від бажаючих піти на фронт. Мотивовані бійці. Люди знають чому йдуть у бій. Ми захищаємо своє життя. За три-чотири дні у три зміни ремонтуємо техніку, яка відразу йде на передову!

Історія про РЕМБАТ! Червень 2022 року. Війна Росії проти України. Фронт.

Сюжет журналістів SPILNO.tv, які з початком війни долучились до боротьби в прес-службі ЗСУ – Lidia Guzhva та Вадим Вейді

проект SPILNO.tv та Lidi Ya Films

SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Від Майдану (2013/2014), окупації Криму та Донбасу та АТО (2014-2016), до російського вторгнення (2022). Ми стрімимо для вас! знімаємо репортажі. Через нас ви звертаєтеся до Світу!

З початком повномаштабної агресії Росії проти України в лютому 2022 року SPILNO.tv веде свою роботу в форматі фіксування подій, репортажів з фронту, стріму, фільмування людських історій, історій волонтерів та громадських активістів, бійців тероборони, воїнів ЗСУ. Наші журналісти-волонтери перебувають в найбільш гарячих точках фронту, на передовій.

https://spilno.tv

Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv/

Нас можна ПІДТРИМАТИ:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106

#SPILNOTV#war#Ukraine#LidiYaFilms

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *