SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

НАША ІСТОРІЯ Новини

РІЧНИЦЯ МАЙДАНУ

Кажуть, що з часом первні події втрачають гостроту сприйняття, люди можуть переоцінювати їх… Але я досі відчуваю запах горілих дров на Майдані, смак чаю під Стелою, звуки Груші, тепло нашої “буржуйки” в зеленому наметі студії SPILNO.tv. Я досі з болем проходжу Інститутською від Банкової до Майдану Незалежності.

Тоді, 9 років тому, ми почали Війну за Незалежність України. Незалежність від зовнішнього та внутрішнього ворога. Нам вдалося пробудити значну частину суспільства, повернути Гідність людям. Тепер час захистити Життя. Але буде й етап Справедливості. Після цієї війни. Й він також є частиною Революції, яку ми почали 9 років тому.

Сьогодні я читаю у деяких корисних ідіотів, рашистських консерв та консервочок про те, що ніякої революції в 2014 році не відбулося. Що то все була змова олігархів та держпереворот… Що і гідності в нас немає, й свободи, й справедливості ніколи не дочекаємося, бо скрізь зрада…

Власне це те, що всі ці роки нам нав’язували російські пропагандони. А наші “корисні ідіоти” розганяли на своїх “канальчиках”. На Майдані була не революція, а держпереворот – каже сьогодні путлєр.

Але ми з вами знаємо, що 9 років тому ми лише почали Революцію. Попереду ще багато випробувань та битв. Але ми переможемо. Бо на Майдані 21 листопада 2013 року ми зустріли Любов!

Сьогодні мої побратими з SPILNO.tv воюють на фронті, волонтерять, тримають небо. За одинокими виключеннями, усі наші активісти знову разом, знову як колись в бою, знову готові підставити плече.

Майже в день початку великого вторгнення росії в Україну, дякуючи Nadia ShevchenkoLidia GuzhvaBogdan MayloveAnton Berezhnyi, SPILNO.tv знову почало показувати правду про війну, про самоорганізацію, про волонтерів та активістів, про дороги життя.

Я щасливий, що був і є з вами! ДЯКУЮ УСІМ СПІЛЬНИКАМ

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *