SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

ІРПІНЬ. ХРОНІКА БОЛЮ

Репортаж 2. ІРПІНЬ ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ. SPILNO.tv. Початок квітня 2022 р.


режисер та оператор – Надя Шевченко (Nadia Shevchenko)

монтаж – Alexandr Shtadler

“Нам забороняли виходити… Їжі не було… За водою доводилося бігти за квартал під кулями… там вбивали дітей…”


Буча, Ірпінь, Ворзель, Бородянка, Гостомель, Мотижин, Бузова – назви цих міста та сіл завжди викликатимуть в українців біль. Там рашизм показав нам своє справжнє обличчя. Росіяни влаштували показову різанину. Вони вбивали, гвалтували та грабували тільки за те, що ми українці. Це була єдина наша провина.


Люди з Ірпіня, які бачили своїми очами геноцид – свідчать про злочин проти людства!


SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!


Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Під час активних подій на Євромайдані (Київ, листопад 2013-лютий 2014), завдяки Spilno.TV весь світ мав можливість дивитися щоденні прямі трансляції (стрими) народного протесту — Революції Гідності. Відмінною рисою Spilno.TV стало створення прямих трансляцій з місця подій без монтажу з використанням побутових технічних засобів, таких як планшети, смартфони, тощо. Активісти ініціативи мали власну громадянську позицію.


Матеріали Spilno.TV було використано для документальних фільмів “Воля або смерть” (2015) режисера Дем’яна Колодія (США), “Зима у вогні” (2015) режисера Євгена Афінєєвського (США) та багатьох інших документальних фільмів про події на Майдані в 2013-2014.


Починаючи з весни 2014 року стримери Spilno.TV висвітлювали російську інтервенцію до Криму, перебіг антитерористичної операції на сході України 2014/2016 рр.


В 2022 році ми знову зібралися! Деякі з нас пішли на фронт, дехто працює для Перемоги на інформаційному фронті. Але ми залишилися єдиною командою!


Spilno.TV — це команда представників різних професій, які розуміють, що час старих підходів вже вичерпано, при цьому новітні технології та методи роботи дають шанс виховання якісно нової аудиторії. Команда поставила собі за мету створити приклад нової організації суспільного життя в Україні та практичної реалізації принципів громадянської відповідальності


Youtube-канал Spilno.TV – https://www.youtube.com/channel/UCcyKJr4NzflRXD1B2pbfp6Q
Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv/?ref=pages_you_manage


Нас можна підтримати:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106


#SPILNOTV #Irpin #war #Ukraine

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *