SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

НЕПОКАРАНИЙ І НЕЗАСУДЖЕНИЙ ТОТАЛІТАРНИЙ РЕЖИМ ВЕДЕ ДО НОВИХ ЗЛОЧИНІВ

У Другій світовій війні український народ зазнав 6,5 млн втрат. Два млн – це битва за Дніпро. Воювали дві тоталітарні держави.

Методи війни обох режимів схожий. Практики терору та репресій майже тотожні. Відмінність лише в особливостях ідеології.

Якщо нацистська Німеччина отримала справедливе покарання та пройшла через денацифікацію, нацизм як ідеологія та практика були засуджені Трибулом у Нюрнберзі, то комунізм, навть у виконанні Сталіна, засуджений не був. Практики Радянського Союзу з масового знищення людей та геноцидів не отримали належної правової оцінки.

Тому війна Росії проти України повинна закінчитися не лише поразкою Москви, а міжнародним Трибуналом із засудження ідеології і практики рашизму, дерашизації територій та зникнення як суб’єкту міжнародного права “Російська федерація”. ЗЛО ПОВИННЕ БУТИ ЗАСУДЖЕНЕ І ПОКАРАНЕ!

Проект SPILNO.tv та Lidi Ya Films

Режисер/Оператор – Лідія ГУЖВА та Вадим ВЕЙДІ

SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Від Майдану (2013/2014), окупації Криму та Донбасу та АТО (2014-2016), до російського вторгнення (2022). Ми стрімимо для вас! знімаємо репортажі. Через нас ви звертаєтеся до Світу!

Spilno.TV — це команда представників різних професій, які розуміють, що час старих підходів вже вичерпано, при цьому новітні технології та методи роботи дають шанс виховання якісно нової аудиторії. Команда поставила собі за мету створити приклад нової організації суспільного життя в Україні та практичної реалізації принципів громадянської відповідальності.

сайт – https://spilno.tv

Youtube-канал Spilno.TV https://www.youtube.com/channel/UCcyKJr4NzflRXD1B2pbfp6Q

Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv/

Нас можна ПІДТРИМАТИ:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106

#SPILNOTV #war #Ukraine #LidiYaFilms

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *