SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

СПРАВА АНАТОЛІЯ ГРИШКА: СУД ЧИ ВИПРАВДАННЯ?

Анатолій ГРИШКО

Ми писали, що 13 квітня Апеляційний суд Вінницької області остаточно розглянув справу Анатолія ГРИШКА (Анатолій Лихо) та виніс рішення. Шість місяців арешту (з врахуванням вже відбутого покарання) за «перевищення  допустимої самооборони».

Тут – https://www.facebook.com/vitalii.kulik/posts/5273835252667377

ГРИШКУ загрожувало 7 років. Судили за самооборону. Подробиці справи читайте тут – https://politcom.org.ua/sud-nad-samozahistom-pid-chas-vijni-virok-dlja-anatolija-grishka?fbclid=IwAR1czRKZE14NCwt5vhR0hyhxpBeTrDijqsTJTeVSaW8_DHgRh8apCDlt0UQ

Гришко, будучи сам інвалідом дитинства по зору, захищав своє життя у себе в будинку від п’яного нападника. Захищав не вогнепальною зброєю, а дрючком – першим що потрапило в руку. Так сталося, що нападник після нападу помер. А ще він виявився мажором із родини місцевих князьків…

Анатолій пройшов усі кола пекла. Історія тягнеться з 2017 року. За цей час він вже відсидів півроку в колонії.  

У справі Гришка вже було винесено постанову Верховного Суду, щодо неправомірності рішень суду першої інстанції та апеляції. “ВИСНОВКИ СУДІВ ПЕРШОЇ ТА АПЕЛЯЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЇ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ КВАЛІФІКАЦІЇ ДІЙ ГРИШКА А.П. ЗА СТ. 124 КК УКРАЇНИ Є ПЕРЕДЧАСНИМИ, а тому суд касаційної інстанції дійшов висновку, що судові рішення ПІДЛЯГАЮТЬ СКАСУВАННЮ з призначенням нового розгляду в суді першої інстанції”.

13 квітня Апеляційний суд Вінницької області в мотиваційній частині врахував майже УСІ подані клопотання обвинуваченого. Змінено статті звинувачення. Суд, фактично, визнав, що відбулася фальсифікацію доказів з боку місцевої прокуратури та слідчих. Встановлено, що мала місце САМООБОРОНА!

Але виправдання за статтею самооборона наші суди майже не ухвалюють. Тому Апеляційний суд Вінницької області “знайшов” у дрючку, яким захищався Гришко, «перевищення  допустимої самооборони»… І не виправдав, а вліпив ШІСТЬ місяців арешту інваліду, який до того ж перебуває на стаціонарному лікуванні.

Завтра, у вівторок 10 травня 2022 року об 11.30, в Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області суддя Марина Робак буде розглядати питання дострокового звільнення Гришка, який має відсидіти кілька місяців арешту.

SPILNO.tv буде слідкувати за перебігом справи.

В мене питання до поліції, судів та нардепів: Якщо ви у себе вдома вбиваєте грабіжника чи ґвалтівника, який заліз до вас у будинок і вам погрожував, наніс вам тілесні ушкодження, то краще позбутися тіла та тікати, не викликаючи поліції? Бо будете як з Анатолієм ГРИШКОМ – роками доводити в судах свою невинуватість та право на САМЗАХИСТ?

А вбивати росіян, які вдердися в Україну можна? Чи потім на нас відкриють провадження і теж звинуватять в «перевищенні допустимої самооборони»?

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *