SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

ЖИТТЯ ТА ВІТРИЛА СВОБОДИ. Ambulances for Ukraine from “Zeilen van Vrijheid”

Історія про фонд “Вітрила свободи” (Zeilen van Vrijheid), від засновниці Вероніки МУЦЕЙ, яка заснувала фундацію для збору грошей на закупівлю карет швидкої допомоги для України.

За час повномасштабної війни вона доставила понад 70 автомобілів до України.

Лікарі на цих автомобілях рятують життя у різних регіонах крани, серед яких – Чернігівщина, Сумщина, Харківщина, Луганщина, Донецький регіон та Південь країни

“Ти просинаєшся 24 лютого і розумієш, що твоє життя зупинилося. Ти не можеш стояти осторонь. Ти втрачаєш відчуття дня, ти маєш допомогати, бо інакше не можеш”.

“Наші волонтери-водії – це голанці. Вони сідають за кермо і переганяють швидкі до кордону з Україною. Тисячі кіломентрів”.

“Ми передали в Україну потужну пожежну машину КОБЗАР”

“Діти – нідерландці клали в авто дитячої швидкої малюнки, які символізували їх Любов на наших українських діток”

Багато людей приходить допомогати, почувши про горе України. Ці люди проявляють Любов.

“Одне із завдань Фонду “Вітрила свободи” (Zeilen van Vrijheid) – це підтримувати, надихати, мотивовувати наших солдат, лікарів, пожежників, волонтерів, які працюють 24 години всі 7 днів на тиждень”

“На початку війни ми вважали, що 3 дні – це довго. Ми відправляли конвої в Україну щотижня. Тепер, вже 3 місяці повномасштабного вторгнення Росії і ми вже плануємо інакше. Для деяких замовлень – це місяць. наприклад ми знайшли та поставили в Одесу швидку для порятунку немовлят, які недоношені. на це потрібно було місяць”.

“Раніше я не довіряла людям. Тепер я відкрилася світові, я навчилася довіряти. Люди – ви просто неймовірні. Ми бачили чудеса. Наші невеликі пакуночки допомоги мотивують на століття наперед”

автор та виконавець – Bogdan Maylove

Проект SPILNO.tv та CamON (Camon)

SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Від Майдану (2013/2014), окупації Криму та Донбасу та АТО (2014-2016), до російського вторгнення (2022). Ми стрімимо для вас! знімаємо репортажі. Через нас ви звертаєтеся до Світу!

Spilno.TV — це команда представників різних професій, які розуміють, що час старих підходів вже вичерпано, при цьому новітні технології та методи роботи дають шанс виховання якісно нової аудиторії. Команда поставила собі за мету створити приклад нової організації суспільного життя в Україні та практичної реалізації принципів громадянської відповідальності

сайт – https://spilnotv.org/

Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv

Нас можна ПІДТРИМАТИ:

PayPal – [email protected]

[email protected]

картка – 5168 7450 2168 2106

#SPILNOTV #CamON #war #Ukraine

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *