SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

НАША ІСТОРІЯ

СТРІМЕРИ SPILNO.tv. КОЛИ МИ ТВОРИЛИ ІСТОРІЮ

Це фільм зняв про нас канал Vocativ в квітні 2014 року. Authors: Dusan Sekulovic and Dmytro Kolchynskyy. Історія медіаактивістів SPILNO.tv – про те як ми творили Історію!

SPILNO.tv були першими, хто запустив стрімінг подій на Майдані в цілодобовий режим. 24 годин на добу та 7 днів на тиждень. З 21 листопада 2013 року по 9 серпня 2014 ми були на Майдані.

Сотні волонтерів, 60 млн унікальних переглядів. наші стріми брали провідні світові агенції та всі українські телеканали. Наші стрімери були у всіх гарячих точках Революції Гідності. 11 активістів SPILNO.tv було поранено на Майдані.

SPILNO.tv – це історія не про журналістику. Ми були і є медіаактивістами. Громадянами, які мають власну позицію, власний погляд на подію та транслюють її наживо.

Дякуючи нашим стрімам мільони людей побачили правду про Майдан, про живий громадянський протест, а не думку політичної сцени. SPILNO.tv був мобілізатором активностей та центром комунікації.

Сьогодні SPILNO.tv знову працює для вас! Ми знімаємо історії волонтерів, громадських активістів, тероборону.

Ми показуємо як в корнях суспільства твориться нова спільнота, де проростає взаємодія, де функціонує економіка даріння, де є кооперація та шерінг, де панують цінності і принципи, а не вартості та вигода.

Ми розповідаємо про Любов, в якій народжується нова України, яка змінює світ!

Це SPILNO.tv! Дивись, Думай, Дій!

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *