SPILNO.TV

Дивись Думай Дій

Новини

З ІЗРАЇЛЮ В УКРАЇНУ БОРОНИТИ БАТЬКІВЩИНУ. СЕРГІЙ, РОТА КОМУ ЗА 50

ГЛАВНОЕ НЕ ОБМАНУТЬ СЕБЯ

“Зовут Сергей, позывной Леший. Началась война, я в числе первых добровольцев прилетел из Израиля воевать. С марта воюю на передовой. Командир минометного расчета… Можно было сидеть в теплом Израиле на море и придумывать кучуть отговорок. Но я тут и приношу пользу непосредственно. Главное не обмануть себя…

Мой младший сын воюет на Днепровском направлении, старший под Харьковом. У нас с супругой шестеро сыновей и шесть дочерей. На даный момент шесть внуков. Ни детям ни внукам не будет стыдно в глаза смотреть…”

Сюжет журналістів SPILNO.tv, які з початком війни долучились до боротьби в прес-службі ЗСУ – Lidia Guzhva та Вадим Вейді

проект SPILNO.tv та Lidi Ya Films

SPILNO.tv ЗНОВУ З ВАМИ! Дивіть, репостіть, пишіть нам, надсилайте теми та свої сюжети!

Spilno.tv — ініціатива медіаактивістів, започаткована в травні 2013 року. Від Майдану (2013/2014), окупації Криму та Донбасу та АТО (2014-2016), до російського вторгнення (2022). Ми стрімимо для вас! знімаємо репортажі. Через нас ви звертаєтеся до Світу!

З початком повномаштабної агресії Росії проти України в лютому 2022 року SPILNO.tv веде свою роботу в форматі фіксування подій, репортажів з фронту, стріму, фільмування людських історій, історій волонтерів та громадських активістів, бійців тероборони, воїнів ЗСУ.

Наші журналісти-волонтери перебувають в найбільш гарячих точках фронту, на передовій.

https://spilno.tv

Facebook – сторінка – https://www.facebook.com/Spilne.tv/

Нас можна ПІДТРИМАТИ:

PayPal – [email protected]

[email protected]

#SPILNOTV #war #Ukraine #LidiYaFilms

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *